Eped

Společnost EPED Inc. se zavázala stát se lídrem v oblasti minimálně invazivní chirurgie. ​Protože je důležité vybudovat důvěryhodný lékařský vztah mezi pacienty a lékaři, začali jsme vývojem spolehlivého stereotaktického navigačního systému, který nám pomůže řídit budoucnost přesné medicíny.

EPED Inc. je přední společností v oboru minimálně invazivní chirurgie. Při zachování hodnot „bezpečnosti, přesnosti, účinnosti a minimálně invazivního“ se neustále snažíme vyvíjet inovativní lékařská a dentální navigační řešení. Od vzdělávání, školicích systémů až po klinická řešení se věnujeme zvyšování kvality a bezpečnosti lékařské péče na všech úrovních.

​Obchodní filozofie EPED Inc. je zakořeněna v odborném lékařském a zubním vzdělávání. S rozsáhlými pedagogickými a klinickými zkušenostmi pevně věříme, že vynikající lékařské praxe lze dosáhnout kvalitním odborným vzděláním. Na základě tohoto přesvědčení společnost EPED Inc. neustále rostla a získala certifikaci ISO13485, certifikaci managementu kvality zdravotnického zařízení GMP a certifikát CE.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.