Karl Kaps GmbH & Co.

Společnost KAPS, sídlící v městě Asslar, je synonymem německé preciznosti a špičkové kvality mikroskopů vyrobených v regionu, který je již několik desetiletí jedním ze světových center optiky. Kombinuje více než 75 let zkušeností a odborných znalostí s nejmodernějšími technologiemi naší doby, vše pod vedením třetí generace svého zakladatele Karla Kapse.

KAPS je výrobce moderních a inovativních mikroskopů určených pro lékařské a laboratorní použití. Mikroskopy KAPS se používají po celém světě ve stomatologii, gynekologii, ORL, oftalmologii, lékařských a vědeckých laboratořích.

Dentální mikroskopy KAPS jsou navrženy tak, aby splňovaly nejnáročnější ergonomické a optické požadavky zubních lékařů po celém světě. Sofistikovaný modulární systém mikroskopu KAPS umožňuje plně přizpůsobit konfiguraci požadavkům konkrétního zákazníka, aby bylo možné poskytnout individuální řešení šité na míru.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.