Fotona

Fotona, LLC, je předním výrobcem high-tech laserových systémů pro medicínské využití a světovým lídrem v oblasti inovací a nových aplikací ve stomatologii. Volbou Fotony si vybíráte značku zaměřenou na vývoj, design a výrobu nejlepších laserových systémů na světě.

Lasery Fotona jsou určeny pro všechny moderní stomatology, kteří chtějí zdokonalit výsledky své každodenní práce novými možnostmi léčby, které nabízí jen nejnovější laserová technologie. Klasické léčebné postupy je možno laserem vykonat rychleji, snáze, méně bolestivě a s kratší dobou hojení, než u konvenčního ošetření nebo ošetření jiným laserem.

Fotona je prvním výrobcem, který přinesl dvě vzájemně se doplňující vlnové délky (Er:YAG a Nd:YAG) v jednom laserovém systému (Twinlight, 1994) a jako první vyvinul dentální laser, který překonává klasické rotační nástroje (Fidelis Plus II, 2004). Revoluční LightWalker, uvedený v roce 2011, jako první na světě využívá QSP (Quantum Square Pulse) technologii pro maximální přesnost a výkon.

V roce 2019 představila Fotona novou generaci kompaktních a uživatelsky jednoduchých Er:YAG laserů SkyPulse se širokým spektrem účinných a bezpečných ošetření měkkých a tvrdých tkání. Unikátní design SkyPulse umožňuje jeho další rozšíření o vysoce výkonné diodové moduly se širokou škálou vlnových délek, které umožňují přiměřeně doplnit nebo kompletně nahradit konvenční stomatologické postupy.

Výhody dentálních laserů Fotona

  • Kompletní ošetření tvrdých i měkkých tkání
  • Extrémně přesné řezání a odstranění tvrdých tkání
  • Jednoduché a efektivní endodontické ošetření
  • Chirurgické zákroky s malým nebo žádným krvácením a současně dezinfekcí
  • Jednoduchá volba operačních režimů
  • Větší spokojenost pacienta a menší úsilí lékaře
  • Nadstandardní vzdělávání a podpora ze strany výrobce

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.