Servis CAMOSCI MORAVIA

Provádíme záruční a pozáruční servis včetně provádění bezpečnostně technických kontrol pBTK stanovených zákonem č. 123/2000 Sb. Naše společnost je řádně registrována v Národním registru zdravotnických prostředků vedeném SÚKL dle zákona 268/2014 Sb.

Výhody našeho servisu

Rychlost servisních oprav

Díky síti vyškolených servisních techniků, vyřizujeme servisní zákrok v co nejkratší době.

Profesionální péče

Všichni naši technici jsou  pravidelně odborně školeni a certifikováni přímo výrobce. Díky zkušeností našich techniků, jsou již při telefonické konzultaci schopni diagnostikovat závadu, případně poradit v dalším postupu.

Náhradní díly

Nejdůležitější náhradní díly máme skladem. Díky propracovanému systému objednávání a zasílání náhradních dílu jsou potřebné díly velmi rychle k dispozici. Servis provádíme s výlučně originálními náhradními díly.

Zapůjčení přístrojů

Na základě individuální dohody je možné zapůjčit některé přístroje na smluvené období. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat ».

Instalace a kalibrace přístrojů

Provádíme instalace přístrojů a kalibraci. Nabízíme záruční a pozáruční servis, preventivní prohlídky zařízení a školení zaměstnanců.

IT podpora

Pro správu a diagnostiku softwaru poskytujeme vzdálenou IT podporu prostřednictvím aplikace TeamViewer.

Servisujeme značky

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na servis a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned na uvedených kontaktech.

Dotaz na servisní služby

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.