Lasery

Nejnovější generace zubních laserů způsobila revoluci v zubním lékařství a umožnila tak rychlejší, efektivnější a příjemnější ošetření jak pro pacienty, tak pro zubní lékaře než kdykoliv předtím.

Kompletní ošetření tvrdých a měkkých tkání

Jednoduché a efektivní endodontické ošetření

Chirurgické zákroky s minimálním nebo žádným krvácením současně s dezinfekcí

Fotona, LLC, je předním výrobcem high-tech laserových systémů pro medicínské využití a světovým lídrem v oblasti inovací a nových aplikací ve stomatologii. Volbou Fotony si vybíráte značku zaměřenou na vývoj, design a výrobu nejlepších laserových systémů na světě.

Lasery Fotona jsou určeny pro všechny moderní stomatology, kteří chtějí zdokonalit výsledky své každodenní práce novými možnostmi léčby, které nabízí jen nejnovější laserová technologie. Klasické léčebné postupy je možno laserem vykonat rychleji, snáze, méně bolestivě...

Jihokorejská společnost Hulaser od roku 2002 provádí výzkum a vývoj dentálních diodových laserů. Je to jedniná firma na světě specializovaná na tento typ polovodičových přístrojů. Své výrobky exportuje do více než 50 zemí včetně České a Slovenské republiky.

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned na uvedených kontaktech.

team-rozsypalova

Bc. Veronika Rozsypalová

cenové nabídky a konzultace
team-horvath

Peter Horváth

technická podpora a cenové nabídky

Napište nám

Dotaz ze stránky: Lasery

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.