Optika

Ošetřit lze jen to, co vidíte.

Společnost CAMOSCI jako jedna z prvních na trhu zařadila do svého portfolia dentální mikroskopy, které se za posledních více než 10 let staly nepostradatelným pomocníkem v mnoha ordinacích.

Jsme hrdi, že významnou součástí naší nabídky jsou prémiové německé mikroskopy značky KAPS, které využívá více než 200 uživatelů v Česku a na Slovensku.

Mikroskopy doplňuje nabídka ultra-lehkých lupových brýlí OPT-ON rovněž německého výrobce OrangeDental.

Lupové brýle Heine umožňují zvětšení 2,5×, 3,5×, 4×, 6×  při různé pracovní vzdálenosti. Díky nastavitelné optice jsou brýle přenosné mezi více uživateli.

Prémiová německá kvalita pro maximální uživatelský komfort

Široká nabídka modelů a individuálních konfigurací dle potřeb zákazníků

Organizujeme praktické workshopy a individuální stáže

Společnost KAPS, sídlící v městě Asslar, je synonymem německé preciznosti a špičkové kvality mikroskopů vyrobených v regionu, který je již několik desetiletí jedním ze světových center optiky. Kombinuje více než 75 let zkušeností a odborných znalostí s nejmodernějšími technologiemi naší doby, vše pod vedením třetí generace svého zakladatele Karla Kapse.

KAPS je výrobce moderních a inovativních mikroskopů určených pro lékařské a laboratorní použití. Mikroskopy KAPS se používají po celém světě ve stomatologii, gynekologii, ORL, oftalmologii, lékařských a vědeckých laboratořích. Dentální mikroskopy KAPS jsou navrženy tak,...

Společnost Mediworks se zaměřuje na inovativní technologie v oblasti zdravotnictví, konkrétně na vývoj a výrobu lékařských zobrazovacích zařízení a řešení. Hlavní činností Mediworks je poskytování vysoce kvalitních produktů a služeb, které lékařům umožňují přesnější diagnostiku a efektivnější léčbu pacientů.

Zobrazovací technologie: Softwarová řešení: Servis a údržba: Výzkum a vývoj (R&D): Společnost Mediworks se snaží být lídrem v oblasti lékařského zobrazování a technologie, poskytovat inovativní řešení, která přispívají k lepší péči o pacienty a zlepšují...

Německá společnost Orangedental je známá jako přední světový producent ultra-lehkých lupových brýlí OPT-ON se širokou nabídkou kabelového a bezkabelového osvětlení SPOT-ON a špičkového high-tech příslušenství pro maximální uživatelský komfort.

Orangedental již od roku 1998 přináší do segmetnu lupových brýlí nové standardy v oblasti hmotnosti, individuální konfigurace, komfortu, kvality a designu. Konzultujte s námi Vaše potřeby a my Vám doporučíme vhodný model z naší nabídky.

HEINE Optotechnik je 100% rodinnou společností, s více než 500 zaměstnanci.

Přístroje HEINE jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu již více než 70 let. Kombinuje mnohaleté zkušenosti a řemeslnou zručnost s nejmodernějšími výrobními technologiemi. Je zastoupena ve více než 120 zemích světa.

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned na uvedených kontaktech.

team-frana

Václav Fráňa

cenové nabídky a konzultace

Napište nám

Dotaz ze stránky: Optika

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.