Intraorální skenery

Intraorální skener dokáže nahradit klasický způsob otiskování a efektivně propojit dentální kliniky a laboratoře. Standardní export v STL/PLY formátu umožňuje stomatologům mít data okamžitě k dispozici pro ordinační („chair-side“) výrobu nebo spolupráci s jejich laboratoří, zatímco je pacient stále ještě na křesle.

Intraorální skenery zapojíme do celku Full Digital Workflow pro dokonalé sdílení a efektivní proces návrhu a výroby.

Precizní snímání povrchů zubů a okolní tkáně

Pohodlné a rychlé snímání ústní dutiny

Snadné sdílení a ukládání do digitálních zařízení

3DISC je jedním z průkopníků v oblasti digitální stomatologie. Společnost byla založena v roce 2010 jako multidisciplinární tým zaměřený na výzkum a vývoj. Dnes je 3DISC úspěšnou soukromou společností s pobočkami v USA a ve Francii a divizí výzkumu a vývoje v Koreji.

Společnost tvoří tým odborníků z nejrůznějších oborů, kteří společně pracují na budoucnosti digitální stomatologie. Cílem společnosti je zjednodušit pracovní procesy lékařů a umožnit jim poskytovat pacientům výjimečné kvalitní ošetření.

Align Technology, Inc. je přední americká společnost zaměřená na zdravotnickou technologii se sídlem v San Jose, Kalifornie. Byla založena v roce 1997 a stala se světovým lídrem v oblasti ortodontického léčení a digitálního zobrazování.

Hlavním využitím skeneru iTero je při plánování a provádění ortodontických léčebných postupů, jako je nesení rovnátka nebo tvorba náhrad zubů. Skener iTero rychle a přesně digitalizuje ústní dutinu a vytváří 3D modely zubů a čelistí....

Společnost NewTom je jedním z předních výrobců a dodavatelů zobrazovacích systémů v oblasti medicíny. Specializuje se na vývoj, výrobu a prodej inovativních rentgenových a CT zařízení pro lékařské použití. Jejich systémy jsou vysoce kvalitní a poskytují přesné a detailní zobrazování, což je zásadní pro diagnózu a léčbu pacientů.

Společnost NewTom se zaměřuje na několik klíčových oblastí medicíny, včetně stomatologie, maxilofaciální chirurgie, ortopedie, radiologie a dalších specializací. Jejich produkty jsou široce využívány ve zdravotnických zařízeních, jako jsou nemocnice, zubní kliniky a ordinace, a pomáhají...

29. června, 2024
8:30 – 15:00
ON-LINE
Dle nového atomového zákona č. 263/2016 Sb. je povinností všech majitelů nových, a v některých případech i stávajících rentgenových zařízení tyto přístroje zaregistrovat. Z majitele...
20. září, 2024
8:30 – 15:00
ON-LINE
Dle nového atomového zákona č. 263/2016 Sb. je povinností všech majitelů nových, a v některých případech i stávajících rentgenových zařízení tyto přístroje zaregistrovat. Z majitele...

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned na uvedených kontaktech.

team-leksova

Marie Leksová

cenové nabídky a konzultace
team-svacinka

Bc. Martin Svačinka

cenové nabídky a konzultace

Napište nám

Dotaz ze stránky: Intraorální skenery

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.