Stomatologické židle

Zažijte maximální komfort díky našim moderním stomatologickým židlím značek Stern Weber a BQE. Tyto výrobky kombinují ergonomický design s pokročilými funkcemi, které vám umožní provádět procedury s precizností a lehkostí.

Vysoká kvalita materiálů a provedení

Snižuje únavu při dlouhých pracovních výkonech

Ergonomie pro medicínské a stomatologické profese

Společnost Stern Weber je předním výrobcem a dodavatelem zubních lékařských zařízení a vybavení. Jejich činnost se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej moderních a kvalitních zubních souprav, vybavení pro hygienu a sterilizaci, rentgenových systémů a dalších produktů pro stomatologickou praxi.

Stern Weber je známý svými inovativními řešeními a vysokou úrovní technologie ve svých produktech. Jejich zubní soupravy jsou navrženy s důrazem na ergonomii, pohodlí pacientů a pracovní efektivitu zubních lékařů. Jsou vybaveny funkcemi a možnostmi,...

Nizozemská společnost BQE je lídrem na trhu ergonomických židlí. Působí ve více než 30 zemích světa a již více než 30 let pomáhá zlepšovat zdraví lidí se sedavým zaměstnáním, a to zejména lékařů.

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned na uvedených kontaktech.

team-svacinka

Bc. Martin Svačinka

cenové nabídky a konzultace
team-frana

Václav Fráňa

cenové nabídky a konzultace

Napište nám

Dotaz ze stránky: Stomatologické židle

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.