Čističky vzduchu

Čističky vzduchu Aerte jsou moderní a účinná zařízení, která pomáhají udržovat čistý a zdravý vzduch v zdravotnických provozech. Jsou vybaveny kvalitními filtry, které zachycují prach, pyl, mikroorganismy a další znečišťující látky a zlepšují tak kvalitu vzduchu. Čističky mají moderní design a nabízejí různé funkce jako např. senzory kvality vzduchu, časovač, vzdálené ovládání apod. Díky své vysoké účinnosti jsou ideální pro alergiky a osoby s respiračními problémy.

Moderní design a praktické funkce

Kvalitní a snadno vyměnitelné filtry

Vysoká účinnost při odstraňování prachu, pylů a mikroorganismů

Aerte AB je švédská společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu přístrojů pro čištění vzduchu. Firma byla založena v roce 2014 a sídlí ve městě Lund.

Produkty společnosti Aerte AB jsou navrženy tak, aby pomohly lidem žít zdravějším životem tím, že odstraňují nečistoty a škodliviny z ovzduší. Hlavním produktem firmy je Airbic, který je přenosným čističem vzduchu s inovativním systémem, který...

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned na uvedených kontaktech.

team-frana

Václav Fráňa

cenové nabídky a konzultace
servis

Servis

servisní služby pro Čechy, Moravu a Slovensko

Napište nám

Dotaz ze stránky: Čističky vzduchu

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.