Align Technology

Align Technology, Inc. je přední americká společnost zaměřená na zdravotnickou technologii se sídlem v San Jose, Kalifornie. Byla založena v roce 1997 a stala se světovým lídrem v oblasti ortodontického léčení a digitálního zobrazování.

Hlavním využitím skeneru iTero je při plánování a provádění ortodontických léčebných postupů, jako je nesení rovnátka nebo tvorba náhrad zubů. Skener iTero rychle a přesně digitalizuje ústní dutinu a vytváří 3D modely zubů a čelistí. Tyto modely mohou být použity pro plánování a simulaci léčby, výrobu specifických ortodontických zařízení a náhrad a také pro sledování pokroku léčby v průběhu času.

Dalším významným produktem společnosti iTero je software iTero Element, který umožňuje interaktivní a přesné zpracování digitálních dat získaných skenerem iTero. Tento software umožňuje stomatologům a ortodontům snadno analyzovat 3D modely zubů, plánovat léčbu, komunikovat s laboratořemi a vytvářet individuální plány pro každého pacienta.

Společnost iTero také nabízí cloudovou platformu iTero Doctor’s Portal, která umožňuje stomatologům a ortodontům sdílet a ukládat digitální modely pacientů, komunikovat s laboratořemi a přístup k dalším digitálním nástrojům a zdrojům. Tímto způsobem se zjednodušuje a urychluje komunikace mezi různými zdravotnickými profesionály a zvyšuje celková efektivita léčebného procesu.

Společnost iTero je inovátorem v oblasti digitální stomatologie a ortodoncie a přispívá k transformaci tradičních postupů a procesů v této oblasti. Jejich digitální řešení poskytují lékařům a pacientům přesnější, pohodlnější a efektivnější způsob léčby a zobrazování ústní dutiny a zubů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.