Komplexní vybavení ordinace – MDDr. Zuzana Hanuliaková, Ph.D.

Ortodoncie Olomouc
podzim 2023

Camosci jsou kámoši. Jsem velmi ráda, že jsem si nakonec po dlouhém rozhodování, vybrala právě firmu Camosci. Kompletně mi zařídili stomatologické vybavení mojí nové ordinace. Jednání s nimi bylo vždy na úrovni a velmi příjemné. V rámci oslovených firem mi nabídli nejvýhodnější cenové podmínky. A rovněž instalace stomatologických souprav, osvětlení, rentgenu, autoklávu a veškerého technického příslušenství proběhla hladce a bez problému. Montáž provedena rychle, přesně, čistě, s úklidem, odnosem všech krabic a kartonů. Rovněž zaškolení a předání bylo velmi příjemné a srozumitelné. Zejména bych ráda vyzvedla přístup servisního technika pana Pokory, který vše a opakovaně trpělivě vysvětlil a je z mého pohledu velmi praktický člověk, odborník ve svém oboru.

Play Video

Poděkování patří rovněž obchodnímu zástupci firmy Camosci, panu Fráňovi, který mi celou nabídku přichystal a zkompletoval a paní Svobodové, odbornici přes RTG.

Pevně věřím, že i budoucí servis bude probíhat ve stejném příjemném duchu.

„Firmu Camosci tedy vřele doporučuji a těším se na další spolupráci.“

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned, na uvedených kontaktech.

team-svobodova

Ing. Barbora Svobodová

kurzy radiační ochrany
team-frana

Václav Fráňa

cenové nabídky a konzultace

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.