Komplexní vybavení ordinace – Dr. Irina Stakhneva

Vrchlabí
leden, 2024

Jsem ráda, že mám příležitost podělit se o pozitivní zkušenost s naším dodavatelem stomatologických přístrojů – firmou Camosci. Prvním a nejvíce rozhodujícím faktorem pro výběr této firmy byla široká škála moderních a výkonných přístrojů, které jsme od nich získali. Jejich sortiment odpovídá nejnovějším technologickým standardům, což nám umožňuje poskytovat našim pacientům špičkovou péči.

Důležitým faktorem byla také flexibilita a individualizovaný přístup k našim potřebám. Camosci s námi byli ochotni pracovat na navržení balíčku přístrojů, který by co nejlépe vyhovoval specifikům naší ordinace.

Dále bych chtěla zdůraznit vstřícný přístup jejich týmu. Jsou ochotní naslouchat našim potřebám, poskytovat odbornou radu a reagovat na případné dotazy či problémy. Jejich technický tým je odborný a vstřícný, což nám dodává důvěru v dlouhodobou spolupráci.

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned, na uvedených kontaktech.

team-svobodova

Ing. Barbora Svobodová

kurzy radiační ochrany
team-frana

Václav Fráňa

cenové nabídky a konzultace

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.