Horkovzdušné sterilizátory

Horkovzdušné sterilizátory slouží pro 100% hygienickou sterilizaci nástrojů, zdravotnického materiálu a pomůcek. Využívají se ve zdravotnických zařízeních, laboratořích a dalších provozech, kde jsou žádoucí sterilně čisté prostředky, např. v tetovacích či kosmetických salónech. Horkovzdušné sterilizátory pracují na principu proudění suchého horkého vzduchu, sterilizace probíhá při teplotách od 160 °C do 180 °C. V přístrojích lze sterilizovat kovové, skleněné keramické či porcelánové předměty.

V našem sortimentu naleznete špičkové horkovzdušné sterilizátory s nucenou ventilací od značek Memmert a BMT.

Rychlý a účinný proces sterilizace

Flexibilita pro různá zdravotnická zařízení

Spolehlivé funkce pro zajištění bezpečnosti

Přesné, spolehlivé a bezpečné. Horkovzdušné sterilizátory Memmert se používají ve výzkumu, průmyslu a medicíně pro různé aplikace: ohřev, sušení, temperování, testování, stárnutí, sterilizace, vypalování, žíhání, vytvrzování, polymerace, vulkanizace, vyhřívané skladování a úprava. Od roku 1947.

Objem komory 32 litrů nebo 1060 litrů? Jednoduché sušení nebo vysoké nároky na programování a dokumentaci? Vyhřívací pec a sušicí pec Memmert se hodí pro každou aplikaci díky velkému množství komunikačních rozhraní, konfigurace a možností....

BMT inovativní technologie „Made in Germany“ pro větší bezpečnost a efektivitu při sterilním zpracování.

S kompletní řadou produktů a služeb pro vše, co souvisí se sterilizačními a dezinfekčními systémy pro nemocnice, vědecké ústavy, laboratoře a farmaceutický průmysl, je MMM Group celosvětově klíčovým lídrem v oblasti kvality a inovací v oblasti zpracování...

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned na uvedených kontaktech.

team-frana

Václav Fráňa

cenové nabídky a konzultace
servis

Servis

servisní služby pro Čechy, Moravu a Slovensko

Napište nám

Dotaz ze stránky: Horkovzdušné sterilizátory

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.