CZ: info@camosci.cz +420 558 675 448         SK: info@camosci.sk +421 48 324 00 33
\ home \ Komplexní vybavení ordinací \ Sterilizace \ Parní sterilizátory Stern Weber SW-17, 22, 28 SW-17, 22, 28 PLUS SW-17, 22, 28 Platinum

SW-17, 22, 28 Platinum

Princip fungování
Na rozdíl od tradičních sterilizátorů nevyžaduje SW Platinum žádné externí připojení vody pro úpravu pitné vody. Díky demineralizačnímu filtru na hlavní nádrži může uživatel plnit nádrž čistou vodou z vodovodu, čímž výrazně optimalizuje prostory, zefektivňuje procesy a dosahuje značných úspor. Různé filtrační systémy SW Platinum zaručují bezprecedentní snadné ovládání.

Úprava použité vody
Nanokeramický recirkulační filtr zabudovaný do sekundární nádrže umožňuje destilovat a čistit vodu, aby mohla být znovu použita v následujícím sterilizačním cyklu. Integrovaný snímač vodivosti zajišťuje shodu s parametry kvality vody, protože chrání vnitřní součásti stroje před nadměrným množstvím vápna. Celková spotřeba je 5 litrů na 50 cyklů, což znamená přibližně. 100 ml / cyklus, to je skutečná revoluce.

7 ”displej
Velikost displeje s jeho výkonem poskytuje jednoduché a uživatelsky příjemné rozhraní, čímž činí sterilizátor jednoduchým pro obsluhu. Videonávody přehravatelné na displeji a světelné indikátory proměňují SW Platinum v jedinečný sterilizátor.

 

 

 

 

Katalog PDF SW-17, 22, 28 PLATINUM

O nás


Pod značkou CAMOSCI Vám své služby poskytujeme již od roku 2004.

Naším sloganem se stalo Imaging and Innovation, což znamená, že jsme silní v oblasti zobrazovacích technik pro stomatologii a příbuzných oborech. Produkty, které nabízíme, jsou ve svém oboru inovativní. Sledujeme a vytváříme trendy. Od roku 2012 jsme se stali jedničkou na trhu ve 3D systémech.

Rok 2020 byl pro nás rokem restrukturalizace a výrazného posílení. Došlo k změně majitele a vedení, naše zaměření se rozšířilo na další technické vybavení dentálních ordinací, jako jsou intraorální skenery, zubní soupravy, sterilizátory, kompresory atd. Získali jsme zastoupení značek Stern Weber a iTero, což nám umožnilo poskytnout komplexnější služby. Náš tým byl posílen o nové obchodní zástupce a o nové servisní techniky, kteří mají se značkou Sten Weber mnohaletou praxi.

Od doby našeho vzniku jsme získali cenné zkušenosti, které nyní nabízíme i Vám. Máme silný tým odborníků, techniků, konzultantů i firemní zázemí.

Zastoupení

Nabízíme produkty těchto značek:


NewTom: rentgenové systémy založené na nejnovější technologii CBCT

Výrobce prémiových stomatologických souprav a parních sterilizátorů.

Výrobce stomatologických a laboratorních mikroskopů zaměřené na optickou kvalitu.

Intraorální skener iTero pro klinickou přesnost.

Dentální lasery s nejširším spektrem aplikací

Dodáváme lupové brýle značky OrangeDental.

Výrobce kompresorů, odsávacích čerpadel a prostředků zobrazování.

Slovenský výrobce bezolejových kompresorů a odsávacích agregátů.

Výrobce separátorů amalgámu, hygienických a sacích systémů.

Kontakty

adresa

CAMOSCI MORAVIA s.r.o.
Tuřanka 1222/115 – budova N
627 00 Slatina, Czech Republic
IČ: 08900426, DIČ: CZ08900426

telefon

+420 558 675 448

x

SW-17, 22, 28 Platinum