Parní sterilizátory Stern Weber

Nové parní sterilizátory značky Stern Weber,  byly navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní zásahy zdravotnického personálu a minimalizovaly dopad ručních operací na celkový pracovní postup zubní ordinace. K obvyklé robustnosti a spolehlivosti produktu Stern Weber se přidávají automatismy, volitelná zařízení, systémy, které zaručují sledovatelnost a bezpečnostní mechanismy. Parní autoklávy Stern Weber jsou k dispozici ve třech velikostech 17,22 a 28l.

Rychlý a účinný proces sterilizace

Flexibilita pro různá zdravotnická zařízení

Spolehlivé funkce pro zajištění bezpečnosti

Společnost Stern Weber je předním výrobcem a dodavatelem zubních lékařských zařízení a vybavení. Jejich činnost se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej moderních a kvalitních zubních souprav, vybavení pro hygienu a sterilizaci, rentgenových systémů a dalších produktů pro stomatologickou praxi.

Stern Weber je známý svými inovativními řešeními a vysokou úrovní technologie ve svých produktech. Jejich zubní soupravy jsou navrženy s důrazem na ergonomii, pohodlí pacientů a pracovní efektivitu zubních lékařů. Jsou vybaveny funkcemi a možnostmi,...

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned na uvedených kontaktech.

team-frana

Václav Fráňa

cenové nabídky a konzultace
servis

Servis

servisní služby pro Čechy, Moravu a Slovensko

Napište nám

Dotaz ze stránky: Parní sterilizátory Stern Weber

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.