Letní akce na křesla Stern Weber

Vážení přátelé,
léto je stále v plném proudu a místo pracovních starostí se všichni vidíme někde u vody s vychlazeným drinkem v ruce. Proto jsem pro Vás připravili odlehčenou letní akci na křesla Stern Weber, ze které se vám čelo neorosí. 


Za výhodnou cenu nyní pořídíte křesla Stern Weber S200, S280 TRC a S300.

Proč nepočkat na podzim? Protože když křeslo objednáte do konce srpna, máte ho nainstalované už v průběhu října a listopadu.

Benefity akce


Výhodná nabídka křesel Stern Weber

Platí celý srpen

Instalace už v říjnu a listopadu

Akční modely


Stern Weber S200

Stern Weber S200

nenáročný tahoun na roky dopředu

U S200 oceníte především jeho vyváženou jednoduchost. Je ideální volbou pro ortodoncii a zubní hygienu, ale ocení jej i dentisté, kteří hledají nekomplikované a spolehlivé křeslo. S200 se přizpůsobí každému tělesnému typu vašeho pacienta a umožní vám volný pohyb po pracovní ploše.

Stern Weber S280TRC

parťák pro všechny typy operací

Křeslo S280 vás překvapí svým kompaktním zpracováním, skrývajícím inovativní možnosti pro všechny typy operací. Mezi největší výhody S280 patří multi-dotykový řídící panel, který podpoří vaše pracovní tempo, a hlasové ovládání ubírající na tělesné zátěži.

Stern Weber S300

neporazitelný mistr komfortu

Křeslo navržené pro maximální komfort pacienta i lékaře. Zejména při delších zákrocích oceníte pohybové funkce Sliding, Slow Mode a Soft motion. Pacientův komfort zvyšuje použití paměťové pěny. Vybírat můžete mezi několika typy zádových opěrek.

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned, na uvedených kontaktech.

team-frana

Václav Fráňa

cenové nabídky a konzultace

Dotaz na produkt

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.