Lupové brýle

Lupové brýle OrangeDental využívají výhod galilejské optiky a vynikají lehkostí (32g). Tento výrobce nabízí brýle TTL se zvětšením 2,7× či 3,3×, pro zájemce vč. osvětlení (varianta kabelová i bezdrátová). Lupové brýle Heine umožňují zvětšení 2,5×, 3,5×, 4×, 6×  při různé pracovní vzdálenosti. Díky nastavitelné optice jsou brýle přenosné mezi více uživateli.

Přinášíme prémiové německé značky pro maximální uživatelský komfort

Široká nabídka modelů a individuálních konfigurací dle potřeb zákazníků

Organizujeme praktické workshopy a individuální stáže

HEINE Optotechnik je 100% rodinnou společností, s více než 500 zaměstnanci.

Přístroje HEINE jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu již více než 70 let. Kombinuje mnohaleté zkušenosti a řemeslnou zručnost s nejmodernějšími výrobními technologiemi. Je zastoupena ve více než 120 zemích světa.

Německá společnost Orangedental je známá jako přední světový producent ultra-lehkých lupových brýlí OPT-ON se širokou nabídkou kabelového a bezkabelového osvětlení SPOT-ON a špičkového high-tech příslušenství pro maximální uživatelský komfort.

Orangedental již od roku 1998 přináší do segmetnu lupových brýlí nové standardy v oblasti hmotnosti, individuální konfigurace, komfortu, kvality a designu. Konzultujte s námi Vaše potřeby a my Vám doporučíme vhodný model z naší nabídky.

Kontaktujte naše specialisty

Pošlete dotaz na produkt a náš specialista Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Nebo se zeptejte ihned na uvedených kontaktech.

team-rozsypalova

Bc. Veronika Rozsypalová

cenové nabídky a konzultace
team-leksova

Marie Leksová

cenové nabídky a konzultace

Napište nám

Dotaz ze stránky: Lupové brýle

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Potvrzení odbornosti

Tyto stránky jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Uvedené informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem nejste.