CZ: info@camosci.cz +420 558 675 448         SK: info@camosci.sk +421 48 324 00 33


O nás


Pod značkou CAMOSCI Vám své služby poskytujeme již od roku 2004.

Naším sloganem se stalo Imaging and Innovation, což znamená, že jsme silní v oblasti zobrazovacích technik pro stomatologii a příbuzných oborech. Produkty, které nabízíme, jsou ve svém oboru inovativní. Sledujeme a vytváříme trendy. Od roku 2012 jsme se stali jedničkou na trhu ve 3D systémech.

Rok 2020 byl pro nás rokem restrukturalizace a výrazného posílení. Došlo k změně majitele a vedení, naše zaměření se rozšířilo na další technické vybavení dentálních ordinací, jako jsou intraorální skenery, zubní soupravy, sterilizátory, kompresory atd. Získali jsme zastoupení značek Stern Weber a iTero, což nám umožnilo poskytnout komplexnější služby. Náš tým byl posílen o nové obchodní zástupce a o nové servisní techniky, kteří mají se značkou Sten Weber mnohaletou praxi.

Od doby našeho vzniku jsme získali cenné zkušenosti, které nyní nabízíme i Vám. Máme silný tým odborníků, techniků, konzultantů i firemní zázemí.

Zastoupení

Nabízíme produkty těchto značek:


NewTom: rentgenové systémy založené na nejnovější technologii CBCT

Výrobce prémiových stomatologických souprav a parních sterilizátorů.

Výrobce stomatologických a laboratorních mikroskopů zaměřené na optickou kvalitu.

Intraorální skener iTero pro klinickou přesnost.

Dentální lasery s nejširším spektrem aplikací

Dodáváme lupové brýle značky OrangeDental.

Výrobce kompresorů, odsávacích čerpadel a prostředků zobrazování.

Slovenský výrobce bezolejových kompresorů a odsávacích agregátů.

Výrobce separátorů amalgámu, hygienických a sacích systémů.

Kontakty

adresa

CAMOSCI MORAVIA s.r.o.
Tuřanka 1222/115 – budova N
627 00 Slatina, Czech Republic
IČ: 08900426, DIČ: CZ08900426

telefon

+420 558 675 448

AKTUÁLNĚ: Skener bez kompromisů Nastal čas na 3D, dotace až 300.000 Kč Kampaň stomatologické soupravy Stern Weber Vzdělávací kurzy DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Naši noví kolegové Podzimní-zimní akce na Stern Weber Bazar Komplexní realizace Nabídka lupové brýle

Zubní soupravy Stern Weber

Vážení zákazníci, vážení přátelé,
nyní máte jedinečnou příležitost si objednat za výhodnou cenu stomatologické soupravy značky Stern Weber.
Tento výrobce patří mezi vyhledávané a celosvětově oblíbené pro vysokou spolehlivost křesel v kombinaci s moderním designem a variabilitou.

Akce Stern Weber

Stomatologické soupravy je možné vybavit monitorem a intraorální kamerou. RTG a RVG systémy přímo na unitu zubní soupravy efektivně doplní ordinaci a ušetří místo na zdi. Kvalitní operační LED světlo Vám umožní souhru se stropním osvětlením.

Zubní soupravy Stern Weber disponují univerzálními funkcemi mikromotorů, které kromě běžné práce poskytují komfort integrované endodoncie s originál Reciproc. Možná je i implantace s chlazením peristaltickou pumpou.

Kontaktní formulář pro nabídku:


x