CZ: info@camosci.cz +420 558 675 448         SK: info@camosci.sk +421 48 324 00 33
\ home \ Intraorální skenery \ Intraorální skenery ITero Element NewTom IOS 3D

NewTom IOS 3D

Skener IOS 3DNewTom IOS je 3D intraorální skener nejnovější generace, extrémně lehký a přesný, vhodný pro integraci se všemi ostatními nástroji od NewTom a kompatibilní se systémy, jež se aktuálně na trhu vyskytují. Výsledný digitální otisk je extrémně přesný a okamžitě k dispozici pro následné zpracování. Digitálním skenováním se vyhnete manuálnímu snímání otisků s nepohodlím pro pacienta, nevyžaduje žádné invazivní akce. Každý otisk je okamžitě k dispozici pro použití ve formátech vhodných pro sdílení se zubními techniky, ti pak mohou poskytnout zpětnou vazbu v reálném čase, zatímco je pacient stále na křesle.

Inovativní technologie: pouze vynikající kvalita za všech okolností

NewTom IOS obsahuje hardwarové a softwarové komponenty, jež splňují nejvyšší aktuálně dostupné standardy, jako jsou dvě barevné kamery s vysokým rozlišením a LED projektor.

Ergonomický design: lehký, univerzální, funkční

IOS je velmi lehký, váží pouze 150 gramů. Skenování je pro lékaře snadné a pro pacienta neinvazivní. ProvSkener IOS 3Doz je extrémně rychlý a zajišťuje nejvyšší přesnost – ať už je místo ošetření kdekoli. Násadec lze otáčet, aby bylo možné snadno skenovat horní i dolní čelist.

Kompletní konektivita

Vynikající konektivita a integrace s moderními systémy společnosti NewTom a se softwarem NNT. Pracovní postup a klinické a diagnostické činnosti jsou pro uživatele NewTom mnohem jednodušší a výkonnější.

Kompatibilita CAM - jako otevřený systém může NewTom IOS komunikovat s jakýmkoli softwarem pro návrh CAD, a je proto vhodný pro výrobu protetiky na všech otevřených CAM frézovacích zařízeních nebo ve frézovacích centrech.

Soubory NewTom IOS lze importovat do libovolného softwaru CAD kompatibilního s otevřenými formáty STL, PLY a OBJ. Data se automaticky ukládají s informacemi o okluzi. Kromě toho lze také exportovat soubor okluzního nastavení.

Otevřené formáty STL, PLY a OBJ umožňují využití naskenovaných souborů pro navrhování a tisk 3D modelů. Formát STL, nejběžnější a nejpoužívanější, obsahuje všechny informace o 3D modelu a okluzi. Formát PLY navíc nese také informaci o barevné textuře. Formát OBJ má stejné vlastnosti, jako formát PLY, a je nejpoužívanější na různých 3D grafických zařízeních a aplikacích, jako je Face Scanner a 3D tisk.

Data lze využít také v ortodontické analýze a designu – stále populárnější odvětví.

Odesílání naskenovaných souborů lze řešit prostřednictvím cloudových služeb, e-mailu nebo USB. Přenos proběhne během několika sekund, protože soubory jsou poměrně malé.

  

Technická specifikace:

Příprava povrchu: Bez prášku
Zobrazení: Barevné
Skenovací princip: Aktivní stereo zobrazování
Skenovací hloubka: 0 až 15 mm
Rozměry handpiece: 265 x 45 x 45 mm
Rozměry základny: 193 x 99 x 72 mm
Hmotnost handpiece: 150 g
Délka kabelu k základně: 1,8 m
Připojení: USB 3.0
Koncovky: Snímací autoklávovatelné, biokompatibilní polymer
Výstupní formáty: STL, PLY, OBJ
Dotykové rozhraní: Ano
Skenování implantátů: Ano
3D měření: Ano
Požadavky na PC:
Procesor ≥ 4 Core Intel i7 ≥ 2.1 Ghz nebo vyšší
RAM 16 GB DDR4
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX ≥ 1070/RTX ≥2060
1 USB 3.0 port + 1 USB port
Windows 10 (ne Windows 10 S)

 

Katalog PDF NewTom 3D IOS

 

O nás


Pod značkou CAMOSCI Vám své služby poskytujeme již od roku 2004.

Naším sloganem se stalo Imaging and Innovation, což znamená, že jsme silní v oblasti zobrazovacích technik pro stomatologii a příbuzných oborech. Produkty, které nabízíme, jsou ve svém oboru inovativní. Sledujeme a vytváříme trendy. Od roku 2012 jsme se stali jedničkou na trhu ve 3D systémech.

Rok 2020 byl pro nás rokem restrukturalizace a výrazného posílení. Došlo k změně majitele a vedení, naše zaměření se rozšířilo na další technické vybavení dentálních ordinací, jako jsou intraorální skenery, zubní soupravy, sterilizátory, kompresory atd. Získali jsme zastoupení značek Stern Weber a iTero, což nám umožnilo poskytnout komplexnější služby. Náš tým byl posílen o nové obchodní zástupce a o nové servisní techniky, kteří mají se značkou Sten Weber mnohaletou praxi.

Od doby našeho vzniku jsme získali cenné zkušenosti, které nyní nabízíme i Vám. Máme silný tým odborníků, techniků, konzultantů i firemní zázemí.

Zastoupení

Nabízíme produkty těchto značek:


NewTom: rentgenové systémy založené na nejnovější technologii CBCT

Výrobce prémiových stomatologických souprav a parních sterilizátorů.

Výrobce stomatologických a laboratorních mikroskopů zaměřené na optickou kvalitu.

Intraorální skener iTero pro klinickou přesnost.

Dentální lasery s nejširším spektrem aplikací

Dodáváme lupové brýle značky OrangeDental.

Výrobce kompresorů, odsávacích čerpadel a prostředků zobrazování.

Slovenský výrobce bezolejových kompresorů a odsávacích agregátů.

Výrobce separátorů amalgámu, hygienických a sacích systémů.

Kontakty

adresa

CAMOSCI MORAVIA s.r.o.
Tuřanka 1222/115 – budova N
627 00 Slatina, Czech Republic
IČ: 08900426, DIČ: CZ08900426

telefon

+420 558 675 448

x

NewTom IOS 3D