CZ: info@camosci.cz +420 558 675 448         SK: info@camosci.sk +421 48 324 00 33
\ home \ RTG a zobrazovací systémy \ Hybridní RTG 2D OPG, 3D CBCT NewTom GO2D-3D NewTom GO2D-3D CEPH NewTom GiANO HR DC 2D-3D NewTom GiANO HR DC CEPH 2D-3D

NewTom GO2D-3D CEPH

NewTom GO2D-3D CEPH

Nejprodávanější OPG/CBCT NewTom!

Díky svým vyspělým technologiím a extrémně výkonnému softwaru reprezentuje NewTom GO3D CEPH nejlepší 2D/3D volbu pro většinu stomatologických praxí. SafeBeam, ECO-Scan, MultiPAN, ApT, aMAR – to vše plně k Vašim službám.

NewTom GO3D CEPH je dostupný a univerzální 2D/3D přístroj kombinující výkonné multifokální 2D OPG, nejinovativnější technologii 3D současnosti a levé CEPH rameno se samostatným senzorem. NewTom GO3D CEPH je s půdorysovými nároky 1785 x 1030 mm nejkompaktnějším zařízením své kategorie na trhu. A co navíc! Specifický protokol umožňuje tomografické skenování radiologických šablon, protéz, modelů nebo otisků.

Perfektní volba

Kompaktní rozměry přístroje jej umožňují umístit do všech ordinací a malých RTG místností a ovládat jej např. přes počítač, tablet nebo mobilní telefon. Minimální expoziční dávka, díky ECO protokolům pro 2D i 3D. Velké FOV umožňující pořizovat skeny obou čelistí současně bez omezení rozlišení! Multifokální panoramatické snímky!

3D snímkování nejvyšší kvality

S přístrojem NewTom GO3D CEPH nejste limitování velikostí FOV, pokud chcete nejvyšší rozlišení, voxel 80 µm lze aplikovat i na sken 10 x 10 cm. Adaptivní FOV systém dále usnadňuje výběr oblasti vyšetření a technologie SafeBeam se postará o automatické nastavení expozičních hodnot. Nejpokročilejší softwarové algoritmy programu NNT zobrazují data rekordně rychle po snímání. Software dále umožňuje okamžité plánování ošetření vč. simulace implantátů apod.

Ergonomie a stabilita

NewTom GO3D poskytuje všechny nástroje pro zajištění precizního, stabilního a komfortního polohování a vyšetření pacienta. Lasery navigují obsluhu rentgenu tak, aby byl pacient korektně a komfortně umístěn pro dané vyšetření. U 3D vyšetření následuje Scout-View, který Vám umožní polohu pacienta upravit přes počítač. Pacienty je možné vyšetřovat v sedě, ve stoje i na invalidním vozíku. Nejkratší doba 3D vyšetření je 6,4 s expozičním časem pod 2 sekundy.

Obsluha je tak snadná

Díky inovativním technologiím, jako je SafeBeam a MultiPAN, na přístroji nemusíte v podstatě nic nastavovat. Pokud ovšem chcete, můžete využít přehledného ovládacího panelu na počítači, tabletu či telefonu.

Minimální dávka

Funkce ECO dose (2D ECO Pan, 2D ECO CEPH, 3D ECO Scan) a SafeBeam zajišťují nejnižší možnou expoziční dávku vhodnou pro daný typ vyšetření. V kombinaci s automatickým Scout-View režimem je obsluha velmi snadná a výsledky prediktabilně kvalitní. Celkem lze u 3D vybírat ze tří různých úrovní emisí (ECO Scan, Regular, Best Quality), podle aplikace s ohledem na minimalizaci dávky pro pacienta.

Ortodontické využití CEPH HR

Díky integraci teleradiografického ramene může GO3D poskytnout uživatelům vysoce kvalitní snímky pro kefalometrii i karpální vyšetření. Všechna vyšetření jsou prováděna podle vyhrazených protokolů pro dospělé a děti, optimalizovaných pro snížení expozice pacienta, a to jak kolimací svazku, tak urychlením doby trvání skenu v ECO modu.

NewTom GO 3D je vysoce inovativní produkt s řadou užitečných funkcí a technologií. Pro návrh umístění přístroje a požadavky na připojení do infrastruktury nás kontaktujte.

PolohováníKarpálKarpál snímekMultiPANCEFALO

 

Technické specifikace:

Projekce 2DKompletní nebo částečný dospělý nebo dětský panoramatický snímek, ortogonální panoramatický ECO PAN, aPAN, Bitewing, Dentition, frontální a laterální dutiny (pravý a levý snímek), TMK (2x laterální + 2x frontální), otevřená a zavřená ústa.
Upgrade o CEPH: AP-PA, LL standardní, dlouhý, rychlý, karpální snímek.
Výběr projekcí realizujete přes počítač, tablet nebo telefon. Defalutně je nastaven klasický PAN.
Maximální FOV
v mm
                           
10 x 10 cm 33D FOV je volitelné v těchto krocích: 6x6, 6x7, 8x6, 8x7, 8x10, 10x6, 10x7, 10x10
Voxel

Od 80 µm Malý voxel je možno aplikovat na FOV všech velikostí
Technologie detektoru

Amorfní silikon 
CEPH: CMOS
Nejnovější detektor poskytuje reálné rozlišení 5-7 lp/mm a velikost voxelu bez omezení velikostí skenu 80 µm
RTG generátor2D: 60 – 85 kV (po 1 kV)
3D: 90 kV (pulzní režim)
4 mA- 15 mA
Ohnisko 0,6 mm (IEC 60336)
Nejefektivnější kombinace parametrů pro vysoký výkon a spolehlivou dlouholetou funkčnost
Velikost datového souboru 2D: 7,5 MB (Bez MultiPan)
CEPH: 14 MB
3D: 720 MB
Pokročilé algoritmy optimalizují poměr mezi velikostí a kvalitou dat. K dispozici jsou i RAW data
Dynamická škála

16 bit pro PAN a 3D
14 bit pro CEPH
Nejvyšší prostorové rozlišení je doplněno o velký dynamický rozsah
Kontrola expozice

SafeBeam Plně automatické nastavení expozičních hodnot pro každou 2D i 3D projekci
Připojení

LAN / Ethernet Kromě snadného sdílení přístroje v síti je zajištěn servisní dohled a okamžitá podpora
Software NewTom NNT 2D / 3D software s řadou užitečných funkcí
Podporované protokoly DICOM 3.0, TWAIN, VDDS Propojení s ordinačními programy, PACS a NIS je snadné
Aplikace

iPAD, iPhone, Android Možnost propojení s iPhone, Android Phone nebo iPad

 

Katalog PDF NewTom GO2D-3D CEPH

 

O nás


Pod značkou CAMOSCI Vám své služby poskytujeme již od roku 2004.

Naším sloganem se stalo Imaging and Innovation, což znamená, že jsme silní v oblasti zobrazovacích technik pro stomatologii a příbuzných oborech. Produkty, které nabízíme, jsou ve svém oboru inovativní. Sledujeme a vytváříme trendy. Od roku 2012 jsme se stali jedničkou na trhu ve 3D systémech.

Rok 2020 byl pro nás rokem restrukturalizace a výrazného posílení. Došlo k změně majitele a vedení, naše zaměření se rozšířilo na další technické vybavení dentálních ordinací, jako jsou intraorální skenery, zubní soupravy, sterilizátory, kompresory atd. Získali jsme zastoupení značek Stern Weber a iTero, což nám umožnilo poskytnout komplexnější služby. Náš tým byl posílen o nové obchodní zástupce a o nové servisní techniky, kteří mají se značkou Sten Weber mnohaletou praxi.

Od doby našeho vzniku jsme získali cenné zkušenosti, které nyní nabízíme i Vám. Máme silný tým odborníků, techniků, konzultantů i firemní zázemí.

Zastoupení

Nabízíme produkty těchto značek:


NewTom: rentgenové systémy založené na nejnovější technologii CBCT

Výrobce prémiových stomatologických souprav a parních sterilizátorů.

Výrobce stomatologických a laboratorních mikroskopů zaměřené na optickou kvalitu.

Intraorální skener iTero pro klinickou přesnost.

Dentální lasery s nejširším spektrem aplikací

Dodáváme lupové brýle značky OrangeDental.

Výrobce kompresorů, odsávacích čerpadel a prostředků zobrazování.

Slovenský výrobce bezolejových kompresorů a odsávacích agregátů.

Výrobce separátorů amalgámu, hygienických a sacích systémů.

Kontakty

adresa

CAMOSCI MORAVIA s.r.o.
Tuřanka 1222/115 – budova N
627 00 Slatina, Czech Republic
IČ: 08900426, DIČ: CZ08900426

telefon

+420 558 675 448

x

NewTom GO2D-3D CEPH