CZ: info@camosci.cz +420 558 675 448         SK: info@camosci.sk +421 48 324 00 33


O nás


Pod značkou CAMOSCI Vám své služby poskytujeme již od roku 2004.

Naším sloganem se stalo Imaging and Innovation, což znamená, že jsme silní v oblasti zobrazovacích technik pro stomatologii a příbuzných oborech. Produkty, které nabízíme, jsou ve svém oboru inovativní. Sledujeme a vytváříme trendy. Od roku 2012 jsme se stali jedničkou na trhu ve 3D systémech.

Rok 2020 byl pro nás rokem restrukturalizace a výrazného posílení. Došlo k změně majitele a vedení, naše zaměření se rozšířilo na další technické vybavení dentálních ordinací, jako jsou intraorální skenery, zubní soupravy, sterilizátory, kompresory atd. Získali jsme zastoupení značek Stern Weber a iTero, což nám umožnilo poskytnout komplexnější služby. Náš tým byl posílen o nové obchodní zástupce a o nové servisní techniky, kteří mají se značkou Sten Weber mnohaletou praxi.

Od doby našeho vzniku jsme získali cenné zkušenosti, které nyní nabízíme i Vám. Máme silný tým odborníků, techniků, konzultantů i firemní zázemí.

Zastoupení

Nabízíme produkty těchto značek:


NewTom: rentgenové systémy založené na nejnovější technologii CBCT

Výrobce prémiových stomatologických souprav a parních sterilizátorů.

Výrobce stomatologických a laboratorních mikroskopů zaměřené na optickou kvalitu.

Intraorální skener iTero pro klinickou přesnost.

Dentální lasery s nejširším spektrem aplikací

Dodáváme lupové brýle značky OrangeDental.

Výrobce kompresorů, odsávacích čerpadel a prostředků zobrazování.

Slovenský výrobce bezolejových kompresorů a odsávacích agregátů.

Výrobce separátorů amalgámu, hygienických a sacích systémů.

Kontakty

adresa

CAMOSCI MORAVIA s.r.o.
Tuřanka 1222/115 – budova N
627 00 Slatina, Czech Republic
IČ: 08900426, DIČ: CZ08900426

telefon

+420 558 675 448

AKTUÁLNĚ: Skener bez kompromisů Nastal čas na 3D, dotace až 300.000 Kč Kampaň stomatologické soupravy Stern Weber Vzdělávací kurzy DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Naši noví kolegové Podzimní-zimní akce na Stern Weber Bazar Komplexní realizace Nabídka lupové brýle

TECHNOLOGIE

NOVĚ v portfoliu: high-end intraorální skener iTero

Intraorální skenery iTero Element nabízí rychlé zpracování skenování, vylepšenou ergonomii a barevné zobrazení ve vysokém rozlišení, což z nich dělá dokonalého partnera pro každou moderní praxi. Skenery iTero navíc nejsou jen zařízeními pro snímání otisků, jsou mnohem víc. S funkcemi, jako je TimeLapse, můžete pacientům ukázat, jak se jejich zuby pohybují v průběhu času, jak postupuje gingivální recese, aj. Vše v reálném čase. Vidět znamená věřit.

Zažijte novou generaci iTero Element 2 – procesor nové generace znamená rychlejší zpracování skenování a rychlejší spuštění, širokoúhlý 21,5” dotykový displej pro lepší vizualizaci, integrovaná baterie pro nepřerušované skenování.

iTero Element Flex, mobilní skener s přenosným kufříkem, Vám umožní přinést moderní technologii i do té nejmenší ordinace. Vyzkoušejte pohodlí skenování na cestách, systém Flex umožňuje snadnou přepravu mezi pracovišti. Získejte rychlost, spolehlivost a jasné zobrazení, jaké jste od iTero Element očekávali.

iTero Element 5D je první hybridní dentální zobrazovací systém, který současně zaznamenává 3D otisk, intraorální barvy a obrazy NIRI a umožňuje časové porovnání pomocí technologie iTero TimeLapse. Technologie blízkého infračerveného zobrazování (NIRI) Vám umožňuje skenovat vnitřní strukturu zubů Vašich pacientů v reálném čase. Pomáhá při detekci a monitorování interproximálního kazu během každé návštěvy bez použití škodlivého záření.

Invisalign integrace

Řešení Invisalign & iTero je jedno extrémně výkonné digitální řešení s prokázanou schopností rozšířit Vaši praxi. Invisalign Outcome Simulator, který je exkluzivně využíván programem iTero, pomáhá pacientům vizualizovat výsledky jejich léčby, provádět úpravy simulací v reálném čase a snadno promítat opravy, extrakce, IPR, atd.

Otevřený STL export

Soubory iTero jsou otevřené STL připravené k odeslání přímo do Vaší laboratoře nebo k exportu z Vašeho cloudového účtu iTero.

 

 


x